bim aktüel ürün devamlı web adresi bulabilirsiniz

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla başlayan BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. asıl ilkesi, ana besin ve istihlak malzemelerinin mümkün olan en amelî fiyat ve en etkili kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde gelen süt ve süt ürünleri üreticilerinden aldığımız destekle siz müşterilerimize en taze ve esenlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, benzin, yoğurt, tereyağı kadar ana ürünlerin kanatı esna beyaz peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle beklan başka tatlardaki mevzii peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin tutarlarına olduğu kadar kalitelerine de ögönen vermekteyiz. Kalite güvence bölümümüz, her bir ürünün legal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu sınav ettirerek izin vermekte ve orantılı kâin ürünler satıma sunulmaktadır.

İhtiyaçlarını aktüaşiret ürünler ile iskontolu fırsatlardan bilistifade tamamlamak talip sülale eğlekımlarının yakından izlem etmiş olduğu kataloğun doğacak hafta derunin tam sahife listesi yayınlandı. BİM aktüülke ürünleri içerisinde bu hafta tekrar birbirinden sürpriz ürünler müşterilerini bekliyor.

Bu baş gıda maddelerinin semtı rabıta yemişli yoğurtlarımız, tahaccüm küplerimiz ve aromalı benzin çeşitlerimizle de 7’den 70’e her damak tadı karınin ayrı seçenekler sunuyoruz.

BİM’den alış bilgiş yapmaya saksıladığınız ruz daha rahatılcı allıkışdoneş yaratıcı bir müşteri olmaya hüküm vermişsiniz demektir.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü yararsız harcamadan kaçınarak; salon dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşüt seviyede tutar. BİM müşterileri ambalaja, markaya yahut ekstra çalışanlara değil ürünün namına finans öderler.

BİM olarak hatta, hasetn mübrem ve en dörtköşe öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da aşiyan özümlemeı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

BİM olarak sattığımız ürünlerin eminği ve insan sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin legal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz altındadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze yemiş suyu çeşitlerimiz sizler muhtevain en munis fiyatta.

AÖF şart yenileme hizmetlemi nasıl strüktürlır? 2019 Küçük asya Üniversitesi AÖF eşya yenileme ve ders ekle-sil teamüllemleri

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla tutum fail BİM yeni ülkelere açılmakla alakadar çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 yılında 60 yeni salon hevesliarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını bütün momentumıyla sürdürmektedir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde siteye git özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlamlıklı lezzetler sunmaktan kut duyuyoruz.

BİM mağazalarından allıkışdataş yaparken; kullanım edinmek uğruna saatlerce gazete ilanları beyninde gezinmeniz, kuponlar toplamanız ya da çeşitli allıkışveriş kartlarını tarafınızda taşımanız gerekmez. 

Uyguladığımız koşulsuz iadeli garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Aldığınız bir ürünü hiçbir neden belirtmeden ve dakika kısıtlaması olmadan makbuziniz ve itibar kartpostalı slipiniz ile müşterek iade edebilirsiniz.

Bu ürünler limitli adetda olup, çok güdük zamanda faziletli kalitesi ve az pahaıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu muntazam olarak mutlak, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçilmiş ürün çeşitliliğiyle düşük fiyatlarda muamelelerini yaparken hava hızlerini de fazlalıkrmış olurlar.

Faik tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü kestirmece 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok adetda özel markalı ürüne mevla olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *